Jdi na obsah Jdi na menu
 


Líbání je dráždění

Trochu pohybu

Kamarádka mi jednou vyprávěla, že měla přítele a ten jí líbal tak, že se líbání raději začala vyhýbat. Proč? Vždycky když spolu byli sami, tak jí něžně popadnul a začal jí líbat. Klasický francouzský polibek. Na tom by asi nebylo nic tak zvláštního, kdyby ten polibek netrval téměř hodinu. Bez hnutí, bez pohlazení a téměř se ztrátou vědomí. O ztuhlých končetinách a o skřípnutém nervu v zádech ani nemluvím. No jednoduše děs a hrůza včetně utrpení. Vůbec jsem nechápala, jak tohle může někdo vydržet. Nicméně nevydržel. Respektive nevydržela ona a po čase se rozešli. Jen se divím, že jemu takové líbání vůbec nevadilo. Byl chladný jako led. Divit jsem se přestala, když se časem zjistilo, že je gay. Taky útěcha.

Laškování jazykem

Ale dlouhé líbání má jistě něco do sebe. Pokud není chladné a používají se u toho také ruce. Ano vím, že rukama se nelíbáme, ale potřebujeme je k tomu, aby byl polibek, co nejvzrušivější. Při polibku zajet partnerovi prsty do vlasů může být a já vím že je, velice vzrušující. To dokáže rozproudit krev snad každému. Ale polibek jako takový, nemusí být jen o tom, vsunout jazyk, přilepit si rty k sobě a hltat a hltat. Jazyky spolu mohou báječně laškovat i bez spojení rtů. Jen si to představte. Špičky jazyků se dotýkají a vy začínáte šílet, protože dychtivost ve vás narůstá neuvěřitelným tempem. Jednoduše v sobě pěstujete napětí a čekáte na tu správnou chvíli, kdy se právě rty zase spojí. Ten okamžik je potom opravdu nádherný.

Žhavě, ale opatrně

Tak mě napadlo, že líbání je vlastně takový začátek milování a stejně tak je to tečka po milování. A teď mluvím o opravdovém milování a ne o sexu na jednu noc. To si pak můžete o polibcích asi nechat jen zdát. On takový letmý polibek na ouško dokáže udělat divy. Následně se pomaličku přesouváte ke krku, na bradu a na ústa. Potom už polibky prší po celém těle. Po milování se to opakuje. Jen s tím rozdílem, že jeden z vás buď usne, nebo se už milovat nechce. Je tu ovšem také jedno nebezpečí. V zápalu vášnivého líbání zásadně nekousat. Neříkám, že by člověk nemohl lehce zkousnout druhému ret, nebo špičku jazyka. Ale skutečně pozor na sílu stisku. Aby se vám nestalo, že z vášnivé noci v teplé postýlce nebude nic. On takový prokousnutý ret opravdu dost bolí a nedej bože, že by se terčem stal jazyk. To by pak měl chirurg asi co dělat a vy s klidem můžete zapomenout pár týdnů na francouzský polibek. Jediný, kdo prožije bláznivě šílenou noc bude ten kousnutý. No a ten nekousnutý si to od raněné vyslechne hned, jak bude moct promluvit. Nicméně, jestliže se líbání stane příjemnou a vzrušivou scénou, pak ho jistě budete rádi opakovat.

Nezdravé francouzské polibky

 

Erotické dovádění si mnoho lidí nedokáže představit bez vášnivého francouzského polibku. Švédští vědci odhalili, že si s partnerem během jednoho takového polibku "vyměníte" slinami například na dvě stě padesát typů bakterií a také více než čtyřicet tisíc parazitů.


To ovšem není vše. V průměru si partneři při jednom polibku také vymění 0,7 gramu proteinů, 0,45 gramu tuku a 0,19 gramu další organických látek. Čísla pocházejí z výzkumu, který měl Švédy přesvědčit o dodržování lepší ústní hygieny.

Švédští odborníci ovšem věří, že svými zjištěními nešokovali místní páry natolik, aby se bály přihlásit do valentýnské soutěže o nejdéle trvající francouzský polibek na světě, který mohou zájemci živě sledovat 14. února na internetových stránkách Švédské lékárenské asociace.

Rekord v nejdelším francouzském polibku zatím drží Louisa Almedovarová a Rich Langley z New Jersey, kteří se vydrželi v roce 2001 líbat třicet hodin, devětapadesát minut a sedmadvacet vteřin.

Svým krokem chtějí lékárníci zároveň upozornit na důležitost bezpečného sexu i při polibcích. Účastníky také lákají na to, že při dlouhém vášnivém polibku mohou spálit mnoho kalorií. Pokud se podaří některému ze švédských párů zlomit čtyři roky starý světový rekord v délce francouzského polibku, spálí více než sedm a půl tisíce kalorií

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

FFFFF

(FFFF, 28. 1. 2011 19:02)

AKO-Francek je s jazykem :P

si ze mne deůas

(Totální debil, 26. 12. 2010 17:14)

xDDD

x-x

(Denhiska, 17. 5. 2007 17:38)

Hele... =oD ... 1. si precti celey clanek,a pak se ptey,jo?? =o)

ako?

(lol, 17. 5. 2007 16:38)

mam problem deny plz pomoz mi je fancouzak s jazykem anebo bez??dik lool

ako?

(jas, 17. 5. 2007 16:37)